Vyšehrad plný vegetariánů

Vyšehrad plný vegetariánů!

Praha je město veškerého velkého dění. V dnešní době se v Praze koná opravdu cokoliv. Můžete být svědky a návštěvníky unikátních výstav, můžete vidět fantastická divadelní představení v Národním divadle, také můžete vidět skvělé hudební festivaly, kterých je taky stále plná Praha. Například velice očekávaným hudebním koncertem letošního roku byl Kryštof na Strahově, kdy se původně jeden koncert rozrostl o další.

Nicméně je nutné podotknout, že v Praze to není jenom o kultuře nebo o hudbě, ale také rozhodně i o gastronomii. Nejvíce gastronomických zážitků si užijete většinou na Smíchovské náplavce, ale aktuálně se bude jeden takový festival konat i na Vyšehradě.

Vyšehrad je oblíbené turistické místo. Je opravdu nutnou zastávkou každého návštěvníka Prahy. Odtud jde vidět Praha jako na dlani. Jen málokdo dokáže říct, odkud je v Praze krásnější výhled. Navíc zdejší hřbitov je také místo, které se zkrátka musí vidět, protože zde leží řada umělců.

Nicméně právě tady se ve dnech od 30. září po 1. říjen uskuteční skvělý festival, který však bude určen převážně pro vegetariány.

Jedná se už o sedmý ročník vegetariánského festivalu

Letos to bude už 7. ročník vegetariánského festivalu. Nabídka bude rozrostena o obrovské množství jídla. Budete moct ochutnat nejen čistě vegetariánské pokrmy, ale také i ty veganské. Samozřejmě ke správnému jídlu patří i dobrá muzika, tudíž ani ta nebude výjimkou.

Co nás čeká v doprovodném programu?

V doprovodném programu nás čeká celá řada věcí. Můžeme se radovat nejen z unikátních koncertů, ale také tu hudební část programu vyplní samotné zpívání nebo taky bubnování. Budete si moct užít i různá cvičení nebo taky workshopy. Pro děti budou k vidění i hezké interaktivní divadelní představení. Pro děti bude připraven také dětský koutek nebo také různé soutěže pod širým nebem.