Luxusní nemovitosti v oblasti Praha 2

Luxusní nemovitosti v oblasti Praha 2

Luxusní nemovitosti určené pro pronájem i k prodeji nabízí řada předních realitních kanceláří. V široké databázi společnosti naleznete nemovitosti jako luxusní rodinné domy a vily, byty, komerční prostory a kanceláře v oblasti: Vyšehrad, část Nového Města, část Nuslí, část Královských Vinohrad, spadající pod územní část Praha 2.

Nabídka realitní kanceláře

Územní část Prahy 2 nabízí především v oblasti Vyšehrad, část Nového Města, část Nuslí a část Královských Vinohrad velmi krásné stavby nacházející se v oblasti vhodné pro bydlení u podnikání či zřízení sídla společnosti. K bydlení se zde nachází luxusní byty, vily i rodinné domy či vysoce reprezentativní komerční prostory vhodné jako kanceláře nebo obchodní prostory.

Oblast Praha 2 je vysoce ceněným strategickým místem k podnikání s lukrativní adresou. V databázi realitní kanceláře se nachází obvykle spousta rezidenčních nemovitostí a bytů, domů vilek i kanceláří vhodných na prodej i pronájem po celém městě Praha.

V Praze 2 se nachází řada strategických zajímavostí a kulturních památek jako Kubistické domy pod Vyšehradem, Michnův Letohrádek, Rotunda Sv. Longina, Vyšehrad, Tančící dům, Nuselský most či Náměstí míru a další.

Reprezentativní prostory

Toužíte-li pro krásném prostředí k bydlení i podnikání, hledáte vysoce reprezentativní kanceláře a obchodní prostory v centru Prahy z nabídky unikátních a luxusních nemovitostí, není problém si vybrat. Realitní kancelář nabízí i formu předprodeje a prodeje nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivní byty v historickém centru Prahy nebo prodej luxusních rodinných domů a vil.

Máte-li chuť začít úplně od začátku a navrhnout si svůj osobitý a jedinečný vlastní dům, v nabídce realitní kanceláře je i prodej pozemků na Praze 2. Prodej i pronájem nemovitostí probíhá formou individuálního přístupu s maximálně kladeným důrazem na ponechání soukromí. Silnou stránkou realitní kanceláře je bohatá síť osobních i profesionálních kontaktů a spolupráce s ostatními kancelářemi.