Rodinné domy Štěrboholy

Rodinný domek se zahradou – kde ho v Praze můžete koupit?

Sníte celý život o domku se zahradou? Chcete, ale bydlet v Praze? Že je tento sen v dnešní době neuskutečnitelný? Ne tak docela. Společnost Finep má ve své aktuální nabídce nové rodinné domy se zahradou, a to hned ve dvou atraktivních pražských lokalitách. Vaše nové bydlení najdete na Praze 5 ve Stodůlkách v rámci rezidenčního projektu Britská čtvrť nebo na Praze 10 ve Štěrboholech, jež je součástí nového rezidenčního projektu Malý háj.

Bydlení v rodinných domech Britská čtvrť přinese do vašeho života komfort

Britská čtvrť je součástí nové pražské městské části Západní Město a jedná se o projekt evropské kvality. Projekt nenabízí jen dobré a kvalitní bydlení, ale i v dlouhodobém časovém horizontu bezpečnou a výhodnou investici. Rodinné domy v Britské čtvrti přinášejí moderní bydlení v osobním vlastnictví s dispozicemi 4+kk či 5+kk s dostatečně velkou vlastní zahradou, která má rozlohu i přes 420 m².

Rodinné domy Štěrboholy

Britská čtvrť má také výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy, a to i díky vlastní stanici metra trasy “B”. Další výhodou této lokality je také přítomnost služeb a obchodů. Najdete zde masážní salony, potraviny Billa, restauraci Kolkovna, Sushi bar, drogerii DM či pobočku a bankomat Komerční banky. Pouhých 5 minut chůze se nachází nákupní centrum Homepark s obchody Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion či Datart. Autem se do 5 minut dostanete také do hypermarketu Globus, do Makra, Baumaxu, Aska či nákupního centra Metropole Zličín.

Malý háj si oblíbí všichni milovníci krásné přírody

Rodinné domy Štěrboholy se nachází mezi starší zástavbou ve Štěrboholech a klidnými Dolními Měcholupy na Praze 10 a svým stylem si zachovají až vesnický charakter. I zde, stejně tak jako v Britské čtvrti, rodinné domy nabízejí moderní a praktické bydlení o dispozicích 4+kk či 5+kk s dostatečně velkou zahradou. Okolí rodinných domů Malý háj skýtá široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času.

Rodinné domy Štěrboholy

Milovníky sportu osloví zcela určitě cyklostezka či nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou, a také hřiště s umělou trávou a dva tenisové kurty s antukovým povrchem. Na své si přijdou i příznivci golfu. Také blízkost přírodního parku Hrušov rozšiřuje obzory a nabízí možnost trávit čas v bezprostřední přítomnosti krásné přírody.

Několik desítek metrů od Malého háje se nachází i stanice autobusu MHD. Velkou výhodou je těsná blízkost nově otevřeného Retail Parku Štěrboholy, kde najdete potraviny Lidl nebo Iceland, Sportisimo, drogerii Rossmann a Teta. Ve Štěrboholech i Dolních Měcholupech se nachází dokonce i mateřská školka a základní škola.

Pořízením vlastního rodinného domu vždy získáte životní jistotu. Prodej rodinných domů v Praze od společnosti FINEP je navíc vždy situován do atraktivních a žádaných lokalit, které zaručují, že váš rodinný dům ještě časem zhodnotí svoji cenu.