Reprezentativní prostory

Reprezentativní prostory a luxusní nemovitosti Praha 3

V územní části Praha 3, především v oblasti Žižkov a Jarov se nachází spousta nádherných staveb ve velmi pěkné oblasti vhodné pro bydlení. V bohaté nabídce realitních kanceláří naleznete mnoho luxusních rodinných domů a vil, rodinných domů i bytů. Jedná se také o velmi dobře strategicky situované místo vhodné k podnikání či zřízení sídla společnosti na lukrativní adrese.

Realitní kancelář má v databázi i nabídku rezidenčních nemovitostí, bytů, domů i kanceláří na prodej i pronájem po celém městě Prahy. Naleznete zde i spoustu velmi úspěšných developerských projektů. V Praze 3 se nachází spousta strategických zajímavostí, které může Praha nabídnout. Smetanovo divadlo, Divadlo na Vinohradech, Národní dům na Vinohradech, Vinohradská tržnice, Vodárenská věž, Žižkovský vysílač v Mahlerových sadech, Dvojdům bratří Čapků, Gröbeho vila či Kotěrova vila.

Prodej i pronájem nemovitostí

Realitní kancelář dokáže splnit přání klientů a dbá na jejich požadavky. Je možné najít místo s příslušným počtem míst k parkování přesně ve vámi zvolené oblasti. Specializace realitní kanceláře je prodej luxusních bytů, prodej luxusních rodinných domů a vil i prodej pozemků, stejně jako jejich pronájem.

Developerské projekty v lokalitě Praha 3 nabízejí jedinečné moderní koncepty luxusního bydlení v oblasti jako je Žižkov, Hájkova, Prokopova nebo na Parukářce. Je zde velká šance získat například luxusní bydlení v nádherné lokalitě v centru historické Prahy 3 na Žižkově, v ulici Olšanská, Malešická, Koněvova či Prokopova nebo u Rajské zahrady. Pro podnikatele a investory je v databázi realitní kanceláře spousta obchodních prostor a pronájem kanceláří nacházející se na velmi žádaných adresách.