luxusní nemovitosti Praha 8

Reprezentativní objekty a luxusní nemovitosti Praha 8

V aktuální nabídce na prodej a pronájem nemovitosti najdete luxusní vily, domy, byty a kanceláře v oblasti: Praha 8, tedy Libně, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja, malá část Nového Města, část Střížkova, Ďáblice, Březiněves, Dolní Chabry.

V územní části Praha 8, se nachází mnoho zajímavých staveb ve velmi pěkné oblasti vhodné nejen pro bydlení. Jde o dobré strategicky situované místo, které je vhodné pro podnikání a zřízení sídla společnosti na velmi dobré adrese.

V nabídce jsou také rezidenční nemovitosti, luxusní byty, domy i kanceláře na prodej i pronájem po celé Praze. Můžete si vybrat i ze spousty nových úspěšných developerských projektů. V Praze 8 je k vidění mnoho strategických zajímavostí jako, Libeňský zámek, Löwitův mlýn, Zámeček Rokoska, Národní dům, Zámeček Sluncová, Karlínské hudební divadlo, Hradlo na Negrelliho viaduktu, Svatojánský poplužný dvůr, Libeňský zámek, Löwitův mlýn, Zámeček Rokoska či Usedlost Popelářka.

Developerské projekty v lokalitě Praha 8

Developerské projekty v lokalitě Praha 8 nabízejí unikátní moderní koncepty luxusního bydlení v této oblasti. Luxusní bydlení v pěkné lokalitě Praha 8 na ulicích jako je Mírovická, Panenské Břežany, Voctářova, Mazanka, Žernošecká, Bulovka, Na Truhlářce, Voctářova, U Průhonu, či na Stráži dokáže vyhovět vašim požadavkům. Pro nové a stávající podnikatele a investory je dostatek vhodných obchodních prostor a pronájem kanceláří i komerčních ploch nacházející se se na velmi žádaných adresách.