prodej nemovitostí na Praze 5

Pronájem a prodej nemovitostí na Praze 5

Územní část Prahy 5 nabízí nemovitosti v oblasti Smíchov, Radlice, Jinonice, Hlubočepy, Motol, Košíře. V nabídce je spousta staveb vhodných pro bydlení, jako jsou luxusní vily a rodinné domy, spousta luxusních bytů na výborně strategicky postavených místech, která jsou vhodná i pro podnikání na velmi lukrativní adrese. Je zde možnost prodeje i pronájmu.

Sháníte-li předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivní byt v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti z široké nabídky si určitě vyberete. Lze zde najít i reprezentativní kanceláře vhodné pro zřízení sídla společnosti. Na Praze 5 se nachází spousta strategických zajímavostí, které Praha nabízí. Namátkou třeba Národní dům, letohrádek Kinských, Usedlost Pernikářka, Dívčí hrady, Vily na Barandově, Usedlost Bertramka, Medvědí fontána a další.

Luxusní nemovitosti

Najdete zde ty pravé místa pro naplnění vašich snů. Máte-li zájem spíše o nové Developerské projekty v lokalitě Praha 5, naleznete v nabídce stavby plné nových nápadů v oblasti luxusního bydlení. Jde zejména o oblasti jako Smíchov, Vyšehrad, Prokopské údolí, ulice jako Radlická, Peroutkova, K Dalejím či Plzeňská.