Prodej a pronájem nemovitostí na Praze 1

Prodej a pronájem nemovitostí na Praze 1

Územní část Prahy 1 nabízí především v oblasti Starého města, Malé Strany, Hradčan a Nového města krásné stavby a oblast pro bydlení, kde se nachází luxusní vily a rodinné domy, ale je to hlavně i strategické místo pro podnikání na lukrativní adrese. Každá realitní kancelář má v databázi řadu rezidenčních nemovitostí a bytů, domů a kanceláří na prodej i pronájem po celém městě Prahy.

V Praze 1 se nachází většina strategických zajímavostí, které může Praha nabídnout. Karlův most, Petřínská rozhledna, Pražská orloj, Prašná brána, Mucha Museum, Pražský hrad, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, ul. Na Příkopě, ul. Pařížská a další.

Realitní kancelář dále nabízí předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivních bytů v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti, kde si vybere každý, který touží po krásném bydlení nebo chce reprezentativní kanceláře v centru Prahy.

Prodej i pronájem nemovitostí

Vyberte si takovou realitní kancelář, která se specializuje na prodej luxusních rodinných domů a vil i prodej luxusních bytů. Dokáže splnit přání klientů a najít pro vás místo s příslušným počtem míst k parkování ve středu dění či v klidnější oblasti. Developerské projekty v lokalitě Praha 1 nabízejí nové jedinečné koncepty luxusního bydlení v srdci Starého Města, Praha 1, v oblasti jako je Malá Strana nebo Nové Město. Můžete tak získat například jedinečné a osobité bydlení v nádherné lokalitě v jádru historické Prahy na Starém Městě, v oblasti lemované ulicemi jako Pařížská, Dlouhá, Kozí nebo Bílkova.

Luxusní nemovitosti jsou v nabídce nejen ke koupi. Můžete si prohlédnout širokou škálu možností na pronájem bytů a pronájem rodinných domů. Pro investory a podnikatele je v databázi realitní kanceláře spousta lukrativních obchodních prostor a pronájem kanceláří nacházející se na těch nejžádanějších adresách, například na Florentinu nebo v blízkosti Václavského náměstí.