Územní část Prahy 22 nabízí byty

Prodej a pronájem nemovitostí Praha 22

Územní část Prahy 22 nabízí především v oblasti Benice, Hájek u Uhříněvsi, Pitkovice, Královice, Kolovraty, Lipany, Nedvězí, Uhříněves krásné stavby a oblast pro bydlení, kde se nachází luxusní vily a rodinné domy, ale jde i o velmi žádaná místa na zřízení sídla firmy a místo pro podnikání na velmi dobré adrese. Realitní kanceláře mají svou databázi plnou rezidenčních nemovitostí a bytů, luxusních domů a vil či komerčních prostor a kanceláří na prodej i pronájem po celém hlavním městě Prahy.

V Praze se nachází většina strategických zajímavostí, které může Praha nabídnout. Karlův most, Petřínská rozhledna, Pražská orloj, Prašná brána, Mucha Museum, Pražský hrad, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, ul. Na Příkopě, ul. Pařížská a další. Praha 22 zase nabízí kulturní památky jako je Sýpka, Zvonička, Kostel svatého Ondřeje, socha svatého Donáta, Kostel svatého Martina, Hradiště Šance a další.

Realitní kanceláře nabízejí také předprodej a prodej vyhledávaných nízkoenergetických bytových jednotek, spoustu exkluzivních bytů v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti, domy a vily. Z široké nabídky je možno si vybrat, ať už hledáte krásné bydlení nebo chcete reprezentativní kanceláře v centru Prahy.

Prodej i pronájem nemovitostí

Mnoho realitních kanceláří se specializuje na prodej luxusních rodinných domů a vil i prodej luxusních bytů. Dokáží splnit náročná přání klientů a najít pro vhodná místa k pronájmu či prodeji v jakékoliv oblasti Prahy. Developerské projekty v lokalitě Praha 22 jsou velmi nápadité. Nabízejí nové jedinečné koncepty luxusního bydlení v této lokalitě, nebo i v srdci Starého Města, v oblasti jako je Malá Strana nebo Nové Město. Můžete tak získat osobité bydlení v nádherné lokalitě v jádru historické Prahy na Starém Městě, v oblasti lemované ulicemi jako Pařížská, Dlouhá, Kozí nebo Bílkova. V oblasti Praha 22 je možno hledat objekty na ulicích jako je Obora v Uhříněvsi, ulice Přátelství, Bečovská, K Netlukám, Pod Markétou či Pod Jankovem.

Exklusivní objekty a Luxusní nemovitosti jsou v nabídce nejen k zakoupení, ale i k prodeji. Můžete si prohlédnout širokou databázi možností k pronájmu či zakoupení bytů či rodinných domů. Investoři a podnikatelé naleznou v databázi realitních kanceláří spoustu lukrativních obchodních prostor, komerčních ploch a pronájem kanceláří nacházející se na těch nejžádanějších adresách, například v blízkosti Václavského náměstí nebo na Florentinu.