byty na prodej

Praha je skvělým místem, nechcete tu také žít?

V našem hlavním městě je – zcela bez nadsázky – úplně všechno. Je to tedy ideální místo pro život, nechybí zde dostatek parků plných zeleně, supermarkety ani lékárny, školky a školy, ale také možnosti trávení volného času. Praha 4 je doslova klenotem nad jiné, už jen proto, že dostupnost do historického centra je přímo perfektní. Takže, jinak řečeno, skloubení kariéry, věnování se rodině a odpočinku půjde mnohem snáz než kdekoliv jinde.

Ideální prostředí nejen pro rodinný život

Mladá rodina, ale i lidé žijící zatím single nebo bezdětné páry. Ti všichni si užijí Prahu 4 skutečně dosyta. Nové byty Praha 4, to jsou desítky zajímavých příležitostí pro život váš i vašich potomků. Malé garsonky i čtyřpokojové byty, jejichž výměra dosáhne magické stometrové hranice. Balkony i krásné lodžie, ale i garážová stání pro každého.

byty na prodej

Pokud máte auto, budete parkovat v suterénu, a nikoliv někde venku. O zabezpečení vašeho vozu se tak nemusíte dále starat. Samozřejmostí je i prostorný sklep, který je standardem ve většině dnešních panelákových bytů.

Jen pár minut k obchodnímu domu

Obchody jsou nedaleko, včetně velkých nákupních center. Baarův park nebo Kunratický les, to jsou skvělá místa pro každodenní relaxaci a klid po práci, který všichni potřebujeme.

Desítky let různých stavebních slohů a kulturních vlivů se tu nesmazatelně zapsalo, Michle má více než dvacet tisíc stálých obyvatel. Byty v Praze Michli jsou moderním bydlením, které působí elegantně, luxusně a zároveň velmi účelně – splňuje proto požadavky všech zájemců.

byty na prodej

Když si proto prohlédnete dnešní byty na prodej v Praze 4, zjistíte, že máte celou řadu zajímavých možností. Od garsonky nebo uměleckého ateliéru až po vícepokojový byt. Moderně a pohodlně, to je cílem celého tohoto atraktivního projektu. Nakonec, víte, že na Praze 4 čekají na vaši návštěvu i četné historické památky?