Nemovitosti v Praze 6

Nemovitosti v Praze 6

V územní části Praha 6 je v nabídce oblast jako Dejvice, Ruzyně, Střešovice, Liboc, Lysolaje, Nebušice, Suchdol, Přední Kopanina, Sedlec, Vokovice, Bubeneč, Veleslavín a Břevnov. V této nádherné oblasti jsou krásné stavby v oblasti vhodné pro bydlení. Vyskytují se zde luxusní vily a rodinné domy i exklusivní byty na vysoce strategicky položeném místě, které je vhodné i pro podnikání a zřízení sídla na lukrativní adrese. Tato lokalita nabízí řadu rezidenčních nemovitostí, bytů, domů, vil a kanceláří na prodej i k pronájmu.

Oblast Praha 6 může nabídnout velké množství strategických zajímavostí jako je Břevnovský klášter, Šárecké hradiště kostel sv. Markéty, Letohrádek a Hvězda. Realitní kanceláře vám také poskytnou možnost předprodeje a prodeje nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivních bytů, vil a rodinných domů v této oblasti. Z unikátních a luxusních nemovitostí není problém si vybrat. Můžete si vybrat objekty jak pro bydlení, tak i reprezentativní kanceláře vhodné pro zřízení sídla firmy v centru Prahy.

Nabídka nemovitostí

Realitní kanceláře nabízí na prodej luxusní rodinné domy, vily i luxusní byty. V databázi je řada objektů vhodných i na pronájem kanceláří či prodej pozemků. V nabídce jsou také nové Developerské projekty v lokalitě Praha 6 s konceptem luxusního bydlení. Můžete tak získat jedinečné bydlení v nádherné lokalitě v centru Prahy, v oblasti lemované ulicemi jako je Brixiho, Ruzyňská, Střešovická, Na Petřinách, Evropská či Šárecká.