Nedělní porce jógy

Nedělní porce jógy v parku na Kampě!

Jóga je v poslední době čím dál populárnější. Přece jenom se jedná o sport, který není zrovna náročný. I když bolí, když se naše svaly protahují a roztahují, ale právě při tomto protahování se nám taky spalují přebytečné tuky, o které nemáme v těle zájem. Není se tedy čemu divit, že si jóga získává čím dál více příznivců!

Hlavně je však nutné s tímto sportem začít pod tíhou trenéra. Jelikož je jóga zdravé cvičení, musíme se už od začátku vyvarovat tomu, že ho budeme cvičit nezdravě. Hlavním bodem úspěšného cvičení jógy je hlavně dobré dýchání, na které si však nedáváme pozor, pokud necvičíme několik lekcí s trenérem. Jestliže se tedy pro toto cvičení rozhodneme, trenér je z počátku vážně na místě.

Zacvičte si jógu v parku na Kampě! Lekce probíhají až do třetího září

Pakliže žijete v Praze, je pro vás nachystáno cvičení jódy rovnou na Kampě. Pořádá to Evropská federace jógy v rámci svého už několikaletého programu, který se zaměřuje na podporu zdravého životního stylu mezi občany Prahy. Je to taky jistá propagace jógy jako sportu, který je vhodný naprosto pro všechny.

Pokud si i vy chcete zacvičit, neostýchejte se a až do třetího září můžete přijít a zacvičit si. Až do třetího září tyto lekce jógy pod vedením trenéra a v bezplatné verzi probíhají na Kampě každou neděli od čtyř hodin odpoledne do půl šesté odpoledne.

Kdo tam může přijít? A je to omezeno věkem?

Zkušený a certifikovaný instruktor je připraven na všechny – bez ohledu na pohlaví nebo věk. Seberte tak svého sportovního partnera a vydejte se vstříc čistějšímu tělu díky józe. Je však nutné jenom mít pohodlné oblečení. Nezapomeňte si vodu a taky ručník, protože ať se to nezdá, zpotíte se. Samozřejmě nezapomeňte na podložku na cvičení.

Pakliže by se stalo, že by nepřálo počasí, každá hodina bude nahrazena následující týden.