strašidelný dům

Hledáte nevšední zážitek? Zkuste strašidelný dům!

Mnoho lidí tehdy, kdy prší, raději ani nevychází z domu. Podle všeho si myslí, že když je venku ošklivě, tak nemají co dělat. Jenže ono to taková pravda není. Zejména tehdy, kdy žijete v nějakém velkém městě – například v hlavním městě České republiky, v Praze. Zejména Praha nabízí tolik možností, kterých lze využít v době, kdy je venku nevlídné počasí. Co třeba tedy podniknout?

Velice oblíbená se stala návštěva muzea a podobných institucí, mimo to jsou populární taky zdejší planetária nebo podobná místa, která zaručují skvělý zážitek. Nicméně dnes je populární hlavně takzvaná úniková hra nebo třeba ještě oblíbenější strašidelný dům. Co se týče toho strašidelného domu, jedná se o první strašidelný dům ve střední Evropě a rozhodně to není nic pro slabé povahy nebo pro poseroutky.

Co nás zde čeká?

Tento strašidelný dům, konkrétně nazvaný Fear House, najdete ve Vodičkově ulici. Je to takový krásný zalezlý domeček, kde dřív míval řeznictví i zdejší řezník Vodička, po němž je ulice pojmenována. Mimo to zde měl svou ambulanci i sadistický doktor a mnoho jiných podobných zvláštních stvoření. Není se tedy čemu divit, když se zdejší strašidelný dům rozhodl věnovat se i pověstem, které se k tomuto domu vážou – a nejedná se o nic legračního, tím si můžete být jisti.

Vejdete nejdříve do takového sklepení, kde na vás čeká recepční. Bohužel pokud se rozhodnete do domu vstoupit, pak musíte být odhodláni tímto domem projít, protože opravdu není cesty zpět. Když se dveře jednou zamknou, nejdou znovu otevřít. A hlavně tam není nikdo, kdo by vám byl ochoten otevřít ty dveře, do nichž jste vstoupili.

Bojte se, je opravdu čeho!

Strašidelný dům je opravu strašidelný, protože zde ožívají nejen vaše nejhorší noční můry, ale také všechno, co jste viděli v hororech, kterých se nejvíce bojíte. Zážitek je to opravdu silný a díky tomuto strašidelnému domu se i nebojsové naučí bát se. Tím si můžete být stoprocentně jisti.