Luxusní nemovitosti Praha 9

Luxusní nemovitosti Praha 9

Hledáte-li prodej a pronájem nemovitosti, poskytne vám široký výběr lokalita Praha 9, tedy Vysočany, menší část Libně, Prosek, část Střížkova, Hrdlořezy, menší část Hloubětína.

Prodej a pronájem

Územní část Prahy 9 má širokou databázi plnou krásných nemovitostí k prodeji a pronájmu mnoho staveb a zajímavého bydlení i pro velmi náročné klienty. Zde se nachází luxusní nemovitosti, vily a rodinné domy. Jedná se o velmi dobrá strategická místa, která jsou určená i pro podnikání na velmi lukrativních adresách. Realitní kanceláře mají v nabídce řadu rezidenčních nemovitostí, bytů, domů a vil na prodej, třeba i pronájem kanceláří a prodej pozemků v oblasti Praha 9, ale i po celém městě.

V Praze 9 je mnoho zajímavostí k vidění jako je Lidový dům, Hainova vila, Kejřův mlýn, Fara na Proseku, Kostel sv. Václava, Kostel Svatyně Krista Krále. Realitní kanceláře nabízí i předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, vysoce exkluzivních bytů a domů přímo centru Prahy. Luxusní nemovitosti pro všechny, co si přejí pěkné bydlení či reprezentativní kancelář v oblasti Praha 9.

Pronájem i prodej luxusních nemovitostí

Realitní kanceláře vám dokáží splnit vaše přání a vyhledat pro vás místo přímo na míru. Mohou se specializovat na prodej luxusních rodinných domů a vil, prodej luxusních bytů i prodej pozemků. Nové a zajímavé developerské projekty v lokalitě Praha 9 jsou ve formě unikátních konceptů luxusního bydlení na ulicích, jako je Vysočanská, Čakovická, Prosecká, Lovosická, Na Vyhlídce, Sokolovská, Libočanská či Jandova. Jedinečné bydlení nebo kancelář k pronájmu nacházející se v nádherné lokalitě na ulicích jako je uspokojí potřeby a přání každého klienta.

Prodej luxusních rodinných domů a vil i spousta dalších luxusních nemovitostí je v nabídce ke koupi. Najde se i spousta možností na pronájem bytů, pronájem rodinných domů a pronájem kanceláří. Pro podnikatele a investory je v databázi realitních kanceláří velké množství lukrativních obchodních prostor a komerčních prostor nacházejících se na těch nejvíce žádaných adresách.

V nabídce je i předprodej a prodej vyhledávaných nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivních domů i vil a luxusních bytů v centru Prahy. Ze široké nabídky si vyberou opravdu všichni, kteří chtějí bydlet v pěkné oblasti a reprezentativních místech Praha 9.