Letňany plné veletrhů

Letňany budou v říjnu plné veletrhů!

Pokud jste si mysleli, že létem všechny pořádané akce hasnou, pak jste se spletli. Samozřejmě to létem nekončí, ale teprve začíná. Praha je přece město, ve kterém to neustále žije. Lidé se sem stěhují za zábavou a za tím, že se tu stále dá něco dělat. Samozřejmě nikdy nepostíháme všechno, co si usmyslíme, ale tak to bohužel chodí u pracujících lidí.

Nicméně pokud milujete veletrhy a jste na Letňanech poměrně často, rozhodně by vás neměly minout dva říjnové veletrhy, které se budou právě ve zmiňovaných Letňanech konat. Přinesou nejen inspiraci do světa vašeho bydlení, ale také nabídnou i celou řadu kulinářských požitků, které se jen tak někde nažijí.

Kdy se veletrhy konají?

Veletrhy se v Letňanech budou konat konkrétně v rozmezí od 5. až do 8. října. Jsou pořádané společností PVA EXPO PRAHA. Jedním z veletrhů bude takzvaný veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR 2017 a druhý pořádaný veletrh se jmenuje GASTRO & HOTEL 2017, který se však bude věnovat nejen gastronomických požitkům, ale hlavně také hotelnictví a cestovnímu ruchu.

FOR INTERIOR:

Co se týče prvního veletrhu, tedy toho s nábytkem, budete se moct těšit na ne desítky, ale rovnou stovky českých i zahraničních vystavovatelů. Předvedou se zde mnohé společnosti, které možná znáte, možná nikoliv. Letos bude součástí tohoto veletrhu i doprovodný program, kdy se tedy budete moct těšit na přednášky designérů.

FOR GASTRO & HOTEL:

Pokud milujete gastronomii, pak spíše zavítáte na ten druhý veletrh. Bude pro vás připravený takzvaný STREET FOOD FESTIVAL, kde budete moct ochutnat naprosto fenomenální gurmánské speciality. Budete se moct inspirovat novými vůněmi i inspirativními chutěmi.

I tento veletrh bude obohacen zase o něco jiného, než tomu bylo v loňských ročnících. Těšit se

můžete zejména na přednášky a také různé prezentace z kuchařských soutěží na evropské úrovni.