Byty Na Vackově

Lepší bydlení na dosah ruky: Byty Na Vackově budou mít další etapu

Situace s bydlením není ve světových metropolích nijak růžová – a Praha není výjimkou. Nabídka nových bytů nemůže uspokojit zvýšenou poptávku, a navíc rychle roste průměrná cena za metr čtvereční. Přesto se však čas od času objeví projekt, který se vymyká průměru. Patří k nim i Byty na Vackově v městské části Praha 3. Kombinace pečlivě vybrané lokality, nadprůměrné kvality bytů a akceptovatelných cen je pro zájemce o bydlení v novostavbě neodolatelná. Proč byste měli bydlení v poklidné části Horního Žižkova zvážit i vy?

Byty na Praze 3 realizuje Metrostav Development. Jedná se v pořadí již o druhou etapu rezidenčního projektu a nabídne 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Na své si přijdou také zájemci o nebytové prostory, kterých se v nabídce objeví pět.

Byty Na Vackově

O výjimečnosti developerského projektu Byty Na Vackově vypovídá její neokoukané architektonické pojetí. Za vizuální stránkou novostaveb stojí odborníci ze studia MS Architekti, kteří se postarali o nevšední koncept na míle vzdálený jednolité uliční hmotě. Citlivě navržené budovy mají členitý až asymetrický charakter a ustupují od tradiční linie. Z vizualizací je patrné, že budovy vytvoří prostorná zákoutí a budoucí obyvatelé získají dostatek soukromí.

Dispozice bytových jednotek byly zvoleny s ohledem na maximálně efektivní využití obytné plochy. Prioritami architektů byly dostatečný přísun přirozeného denního světla, čehož bude dosaženo pomocí lodžií, balkónů, střešních teras a předzahrádek.

Byty Na Vackově

Prodej bytů v Praze na Žižkově je atraktivní také díky velmi dobré občanské vybavenosti dané lokality. Horní Žižkov navíc čekají velké změny – v budoucích letech proběhne transformace bývalého nákladového nádraží na moderní rezidenční a obchodní čtvrť. Vackov si však přesto zachová poklidnou tvář, kterou umocňuje přítomnosti přilehlého parku Židovské pece či nedalekých sadů Na Krejcárku a parku Parukářka.

Chcete se o projektu Byty Na Vackově dozvědět více? Aktuální informace, ceník a možnosti financování bydlení najdete na byty.navackove.cz.