Která divadla se řadí k těm nejlepším v Praze

Která divadla se řadí k těm nejlepším v Praze?

Praha jakožto hlavní město České republiky nabízí nespočet možností. Většinou se lidé uchylují k tomu, že navštěvují nejznámější památky, které v Praze jsou, tedy zejména Karlův Most, Pražský hrad nebo například různá náměstí, z nichž je nutno vyjmenovat hlavně Václavské náměstí či to Staroměstské. Jenže samozřejmě to není jenom o památkách – Praha nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas.

Volný čas lze v Praze využít opravu různě, pokud prší, pak je nejlepší navštívit zdejší Strašidelný dům ve Vodičkově ulici, nebo také různé druhy únikových her či například do konce září lze ještě navštívit i unikátní výstavu Karla Gotta – nazvanou Gott My Life. Ostatně pokud něco chcete podniknout s partnerem, pak vyrazte například na koncert nebo třeba do divadla. Divadel je ostatně plná celá Praha!

Navíc mnohé představení jsou velice známé a vyhlášené. Kromě divadelních představení se však lidé většinou snaží dojíždět i na nejrůznější muzikály, o které v současné době není nouze. Například byl během jara oblíbená muzikál Rocky, který opět přijde do programu na podzim tohoto roku v Kongresovém centru. Mimo to je oblíbený i muzikál o Faustovi, v němž si také zahrála řada významných herců. Mezi nejnovější muzikály se aktuálně řadí třeba Ples upírů.

Koho v divadlech potkáte?

Lidé jsou z pražských divadel nadšení hlavně proto, že zde uvidí hrát mnohé známé herce, které znají z televizních obrazovek. Mezi ně se řadí například velice oblíbená uherskohradišťská herečka Eva Josefíková nebo také Petr Rychlý či Hana Holišová.

Jaká divadla jsou nejnavštěvovanější?

Pokud do Prahy jede zájezd plný školáků, většinou navštíví Národní divadlo, které by měl jednou za život navštívit každý. Jenže lístky se zde musí kupovat minimálně půl roku dopředu, abyste získali dobrý flek. Proto pokud nestíháte oblíbené představení v Národním divadle, zaměřte se na nějaké představení například ve Švandově divadle nebo třeba v divadle Hybernia. Stále oblíbená je samozřejmě i Lucerna.