Kalendář akcí – co vás čeká v Praze

Kalendář akcí – co vás čeká v Praze v nejbližších dnech?

Praha je město, v němž se neustále něco děje a v němž se člověk opravdu jen tak nenudí. Své o tom vědí zdejší obyvatelé, kteří se dnes a denně mohou rozhodnout, co nového a zajímavého podniknou. Pokud se jeden den v našem krásném hlavním městě nudíte, stačí se podívat na stránky města, kde najdete kalendář akcí. V něm uvidíte naprosto všechno, co se plánuje a co stojí za zhlédnutí v blízkých dnech. Díky kalendáři akcí si užijete každý den v Praze naprosto naplno!

Nicméně pokud nemáte čas na projíždění internetu, přinášíme vám směs toho nejlepšího, na co se aktuálně můžete v Praze těšit. Jsou to už i probíhající výstavy, ale také i to, co se plánuje v příštích dnech. Tak ať vám nic neunikne! Je toho dost, co je nutno vidět, protože se to víckrát už opakovat nebude!

Přijďte se podívat na Gotta na smíchovskou Náplavku!

Jednou velkou atrakcí je výstava naší žijící hudební legendy – Karla Gotta. Právě jeho výstavu můžete navštívit až do třicátého září na pražské Náplavce, kde ji najdete na lodi při zastávce Výtoň. Pokud jste si mysleli, že vstup je drahý na tuto výstavu, pak to tak není – během všedních dní se můžete s Karlem potkat za necelých dvě stě korun, během víkendu pak za dvě stě padesát korun za dospělou osobu.

Tato výstava rozhodně stojí za to a není vůbec krátká – podle aktuálních recenzí se jedná o výstavu tak na hodinu a za to, co uvidíte, se zaplatit rozhodně vyplatí! Čekají na vás nejen veškerá ocenění, ale nahlédnete do života tohoto českého umělce tak, jak nikdy dřív. Poznejte jeho šedesátiletou kariéru zase trochu z jiné perspektivy.

Boty, boty, botičky!

Milovnice módy rozhodně musí vidět zdejší výstavu Manola Blahnika – nazvanou The Art of Shoes. Tato výstava probíhá až do dvanáctého listopadu tohoto roku konkrétně v muzeu na Kampě. Přijďte se tak podívat na výstavu takzvaného kouzelníka mezi obuvníky – na výstavu pana Manola Blahnika!

I Werichova vila má co nabídnout!

Mimo to až do konce roku 2020 (to je ale doba!) se můžete těšit skvělé takřka stálé expozici ve Werichově vile. Ta je zaměřena na život a tvorbu tohoto divadelníka, herce a také spisovatele. Rozhodně to stojí za to, protože tento umělec byl opravdu jenom jeden a nikdo jiný ho už nikdy nemůže nahradit.