Hudební vystoupení

Hudební vystoupení, na která se v září můžeme těšit!

Praha je oblíbené město, kam se sjíždí hromada umělců. Hlavně tedy zpěváků a jiných hudebníků. Přece jenom hlavním město je hlavní město, tudíž je jasné, že o dostatek posluchačů v tomto směru nebude nouze. Je však nutné zmínit fakt, že nejvíce to vždycky žije hudbou hlavně během letních prázdnin. Ani letos tomu nebylo jinak, ovšem je docela dost možné, že co se týče hudebních vystoupení, tak to letos předežene září, které už nyní plánuje opravdu řadu velkých hudebních vystoupení, které nám doslova vytrhnou dech z těla.

Září je tady, což znamená, že studenti a žáčci už chodí pěkně do školy. Jistě, asi se na to zrovna dvakrát netěší, ale bohužel je to koloběh života, s nímž se nedá nic udělat. Jenže takové tyto zářijové dny si konkrétně v Praze mohou zpříjemnit naprosto fenomenálními koncerty, které se chystají a jejichž přípravy jsou už doslova v plném proudu.

Žít to bude na Strahově, ale také i ve Žlutých lázních!

Největší show se rozhodně chystá podniknout česká kapela Kryštof, která se už 16. září rozhodla vystoupit na Strahově. Stadion Evžena Rošického však bude nejspíše praskat ve všech, protože má přijít tolik lidí, kolik kapela ani nečekala. Lístky na tento unikání koncert jsou už delší dobu naprosto beznadějně vyprodané, a tak bude mít kapela pěknou várku svých fanoušků přímo u svých nohou.

  1. září to však bude žít i ve Žlutých lázních, kde se očekává naprosto mega show Bena Cristovaa. Už nyní Ben láká své fanoušky do Žlutých lázní, protože podle něj bude tento koncert hotová pecka, kterou svět neviděl. Prý takovou show snad nikdy v životě ještě neudělal, proto by byla chyba se na ni nepřijít podívat – co když už žádnou takovou podobnou show v budoucnu neudělá? Nicméně na tento koncert stále ještě lístky k dispozici jsou, tak neváhejte a kupujte!

Nejdřív nás však čeká Parov Stelar

Jestliže milujete elektro-swing, pak byste rozhodně nejdříve měli zavítat na unikátního Parova Stelara, který vystoupí v České republice v Tipsport Aréně v Praze 7 v Holešovicích. Koncert se bude konat 10. září a vypukne zhruba v osm hodin večer. Parov Stelar hrál u nás už několikrát a jde vidět, že se opět velice rád vrací. Většinou měl naprosto vyprodané sály – tak například vloni v únoru.