zbraslavský sportovní den

Dneska se koná Zbraslavský sportovní den!

V Praze se koná každý den něco. Své o tom ví hlavně zdejší obyvatelé, kteří, pokud by chtěli postíhat všechny akce, které se v našem hlavním městě konají, nesměli chodit do práce. Ještěže je řada událostí o víkendu. Tento víkend se nesl především ve znamení různých vinobraní. Vinobraní se dnes koná nejen v botanické zahradě, ale také i v Praze 6. Tento víkend však nemusíme strávit jenom u vína, ale také si můžeme trochu zasportovat.

Konkrétně dneska si můžeme zasportovat na Zbraslavi. Zde se dneska koná takzvaný Zbraslavský sportovní den. Ten se koná konkrétně na hřišti Základní školy Nad Parkem na Zbraslavi. Ten dneska vypukává ve dvě hodiny odpoledne a budete tak mít možnost užít si řadu sportovních aktivit určené nejen pro mládež!

Zábava pro celou rodinu!

Zbraslavský sportovní den je však zábava pro celou rodinu. Hlavně tedy mládež a děti školního věku si budou moct vyzkoušet řadu sportovních disciplín. Zábavnou formou tak bude nabídnuto dětem velké množství sportovní her, při nichž možná objeví svůj skrytý talent – třeba objeví zálibu v takovém sportu, jímž se budou v budoucnosti živit! Ale hlavně pochopí, že život není jenom o sezení u počítače, ale že lze dělat hromada jiných věcí, třeba těch sportovních.

Pokud byste tady děti chtěli nechat o samotě a jít třeba na pivo, pak je to možné. Hry budou vedeny profesionálními lektory, kteří se rozhodně o vaše děti postarají.

Třeba zapíšete své dítě i do nějakého kroužku!

Tento Zbraslavský sportovní den se však dá pojat i jako jakýsi zápis dětí do kroužků Přímo zde totiž budete informováni o dostupných kroužcích – hlavně se vše bude točit kolem atletického kroužku, který je totiž velice hojně (i finančně) podporován hlavním městem.

Den se zakončí zhruba v sedm hodin večer, kdy pak budete moct spokojeně odejít s pocitem, že děti půjdou poměrně brzo spát, protože budou naprosto utahané – tím si můžete být jisti.