Gott kotví na Náplavce

Gott kotví na Náplavce až do konce září!

Česká republika se může pyšnit hned několika unikáty, které jsou pro Česko jako takové jakýmsi symbolem, který je všem moc dobře znát. Jedním z nich je i skvělý zpěvák Karel Gott, kterého známe nejen díky velké škále ocenění, které získal, ale také díky jeho nestárnoucím hitům, mezi něž se řadí například Zvonky štěstí, jež nazpíval s tenkrát mladičkou Darou Rolins, dále také mezi hity patří i Být stále mlád, Trezor nebo třeba Tři oříšky pro Popelku.

Samozřejmě pan Karel Gott toho nazpíval mnohem, mnohem více za svou dlouholetou hudební kariéru. Jeho svět však loni narušila nemoc, kterou se však rozhodl přemoct, a taky se mu to podařilo. Mimo to mu změnila jeho image a najednou lze říct, že díky této nemoci doslova omládl.

I díky této nemoci se zpěvák rozhodl uspořádat jedinečnou výstavu, která nadchne opravdu kohokoliv – i někoho, kdo tohoto mistrovského zpěváka zrovna dvakrát nemá v lásce. Jedná se o výstavu na lodi, která je uspořádána v centru Prahy, konkrétně na pražské/smíchovské Náplavce.

Až do konce září!

Až do konce září tak můžete zhlédnout neuvěřitelnou a ojedinělou výstavu nazvanou Gott My Life. Najdete ji, jak již bylo zmíněno, na smíchovské Náplavce, konkrétně na lodi BigMedia. Dozvíte se díky této výstavě o celém životě jedinečného umělce. Naprosto unikátní formou vám bude zmapován celý život této hvězdy, celá jeho životní dráha. Šedesátiletá profesní kariéra této naší největší hudební ikony vám bude ukázána takřka na dlani.

Co vás čeká?

Čeká vás rozhodně minimálně hodinová procházka touto výstavou, kde uvidíte naprosto všechna ocenění, které Karel Gott za svůj život získal. Uvidíte unikátní fotografie a také pochopíte, proč je tak uznávaný. Potkáte také obleky, které měl na různých událostech, dozvíte se, kde všechno mohl zazpívat a jak se jeho dráha zkrátka linula až do současnosti.