Festival Votvírák

Festival Votvírák hlásí první potvrzené interprety!

Praha je krásné město, do něhož se neustále stěhují kupy lidí. Stěhují se do něj nejen Češi, ale i cizinci, kteří milují krásu našeho hlavního města. Nejvíce lidí se sem stěhuje hlavně začátkem září, kdy začíná školní rok. Maturanti na zdejších univerzitách chtějí dostat své dosavadní vzdělání na vyšší úroveň. Kromě toho je Praha známá tím, že se zde člověk nenudí, protože se zde neustále něco děje. Můžete chodit nejen na výstavy, ale rozhodně nesmíte promarnit ani hudební festivaly, které se zde konají. Řada těch největších festivalů se koná i poblíž Prahy.

K těm nejlepším hudebním festivalům se řadí rozhodně festival na hradě Okoř, ale taky se k nim řadí oblíbený festival Hrady. V Praze se velké oblíbenosti těší Majáles, který je určený hlavně pro studenty.

K těm velice populárním se řadí i známý hudební festival Votvírák, který je už nyní velmi očekávaný. A už nyní tento festival láká svými potvrzenými kapelami, které jsou skutečně lákavé!

První interpreti zveřejněni!

Pokud sledujete webové stránky této akce, určitě vám už potvrzení interpreti neunikli. Oblíbený festival bude startovat opět mezi těmi prvními festivaly – těšit se na něj můžete 15. a 16. června 2018. Pojďme si však říct, na jaké kapely se už můžeme stoprocentně těšit!

Mezi vystoupenými bude kapela Divokej Bill, která se každým rokem těší velkým ovacím. Kromě toho vystoupí i Xindl X, kterého znáte hlavně díky jeho aktuálnímu hitu Popelka, dále vystoupí i Sto Zvířat či Pipes and Pints.

Kde se bude Votvírák konat?

Jak již bylo zmíněno, na Votvírák se můžete těšit 15. a 16. června 2018, a to na letišti Boží Dat v Milovicích. Vstup na festival je nabízen pomocí několika forem klubových karet, jejichž ceny se pohybují od tří stovek do patnácti set korun. Už nyní si klubové karty můžete zakoupit v síti Ticketstream.