Chystá se další autorské čtení

Chystá se další autorské čtení

Praha je město, v němž se neustále něco děje. Lidé právě toto na Praze nejvíce milují – nikdy se nenudí, každý den je pro ně nachystám skvělý program, kterého můžou využít. Navíc je nutné poznamenat, že je v Praze tolik míst, které je nutno vidět, ale kam se bohužel člověk jen tak nedostane. Nyní si tak svůj obzor rozšiřte knihovnou v Ruské ulici, kde se pro vás něco chystá!

Knihovny jsou dnes velice navštěvované. Knihy se opět dostaly do kurzu, i když to nikdo nečekal. Lidé si zkrátka uvědomili, že slovní zásobu jinak, než díky knihám opravdu neseženou. Proto pokud patříte k těm, kteří se zrovna nemohou pyšnit velkou slovní zásobou, napravte to, a to tak, že se do jedné knihovny dostavíte. Co třeba do té v Ruské ulici? Navíc tato knihovna si pro vás nachystala autorské čtení!

Šestého září si dejte volno, protože to bude stát za to!

Pokud jste nadšenci do knih, rozhodně vás autorské čtení láká. Například šestého září v Domě čtení právě na pobočce Městské knihovny v Ruské ulici se uspořádá jedno takové autorské čtení. Konkrétně se bude jednat o mladého autora, který přijal toto pozvání. Těší se na vás – Michal Vrba.

Znáte jeho díla?

Číst se hlavně bude z jeho knihy „Prak“. Jedná se o skvělé, takřka dech beroucí čtení, které nadchne nejednoho posluchače. Navíc Michal Vrba to přečte tak, jak to cítí, proto hned poznáte, jaké měl pocity, když toto dílo psal. Je plné neočekávaných zvratů a nejrůznějších nečekaných odhalení, což rozhodně žádného čtenáře nenechá chvilku v posedu.

Díky knize také nahlédnete do lidských charakterů a do toho, jak těžké je vždy vyrovnat se s vlastním svědomím tak, abyste i přes všechny činy zůstali morálně čistí.

Jeho dílo „Prak“ je vlastně jakýsi deník jednoho novináře, který se zaprodal nacistům. Svá selhání se tak snaží různě kompenzovat, ale někdy to není tak lehké, jak se mu zdálo.