Aktuální informace o výluce tramvají

Aktuální informace o výluce tramvají

Praha je hlavní město České republiky a je také jedno z nejlidnatějších měst. Tento fakt si dnes a denně uvědomují tisícovky lidí, kteří míří do práce autem. Přece jenom milion lidí je milion lidí, a tak cesty jsou věčně ucpané – tedy hlavně přes to nejrušnější centrum. Mnoho lidí se tak rozhodlo jezdit pražskou integrovanou dopravou, protože právě s tou se na mnoho míst dostanete mnohem rychleji, než kdybyste měli jet autem.

Jestliže jezdíte i vy do práce autem, ale bohužel musíte jezdit přes neustále ucpané centrum, raději se rozhodněte jet tramvají nebo metrem, protože se bude jednat o rozhodně mnohem lepší řešení. Tedy – rychlejší řešení.

Pozor na výluky!

Jenže pokud se vydáte do práce nebo kamkoliv jinam pražskou integrovanou dopravou, rozhodně byste měli vědět i o aktuálních výlukách, kterých není zrovna málo. Nejen, že je aktuálně opravováno metro na lince A, a tak musíte nešikovně přesedat na stanicích Můstek či Muzeum. Nicméně pokud nejezdíte metrem, ale chcete jet tramvají, pak pro vás přinášíme krátký seznam těch nejdůležitějších linek tramvají, které jsou asi nejhojněji využívané a na nichž se aktuálně setkáte se značnými výlukami. Tyto výluky by měly být až do druhého září.

Aktuální výluky tramvají v Praze:

Jednu takovou výluku má linka číslo sedm – jedná se o úsek u Palackého náměstí směr zastávka Koh-i-noor. Ta bude odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a také přes Náměstí Míru a Vršovické náměstí.

Další takovou linkou je linka číslo čtrnáct, která bude bohužel mít problém u Karlova náměstí směrem na Náměstí Bratří Synků. Bude odkloněna přes zastávky I. P. Pavlova a Nuselské schody.

Co se týče další linky, tak se jedná o linku čtyřiadvacet, která vede z centra ze zastávky Moráň. Odklon je přes zastávky Palackého náměstí a Anděl až do obratiště Smíchovského nádraží, kde však tato linka bude bohužel končit.

Dokonce i noční linky mají výluku, a to konkrétně noční linky číslo třiadevadesát a také pětadevadesát. Ty mají výluku v úseku Karlova náměstí – Otakarova, kdy budou odkloněny přes zastávky I. P. Pavlova a Nuselské schody.