Program 22. prosince

22. prosinec bude v Praze nabitý! Co se bude dít?

Praha je město, o kterém se ví, že nikdy nespí. Praha je skutečně krásná, není se čemu divit, že se sem stále stěhuje velké množství lidí. V současné době je Praha opět o něco lidnatější. Žije zde zhruba 1,29 milionů obyvatel, což je až neuvěřitelné! Nicméně jak jsme již zmínili, je to město, v němž se neustále něco děje. Každý den je toho mnoho na programu a byla by škoda, kdybychom ani jednu akci nenavštívili, kdybychom ani jedné akce nebyli součástí.

K těm nejnavštěvovanějším akcím v Praze se klasicky řadí trhy nebo taky výstavy. Samozřejmě nejvíce návštěvníků se ukáže i na hudebních koncertech a festivalech, na něž přijedou ty nejznámější zahraniční hvězdy.

Pojďme si zmínit, co se bude v Praze dít konkrétně 22. prosince. Je toho mnoho, nestihnete určitě všechno – vyberte si to nejatraktivnější!

Divadla hrají mnoho atraktivních představení

Pokud máte večer dva dny před Štědrým dnem volno, měli byste si zajít do divadla. Divadel je v Praze habaděj, každé hraje něco jiného. Divadelní představení se v současné době řadí taky k velice navštěvovaným. Lidé zkrátka chtějí trávit svůj volný čas někde jinde než doma u televize, což je chvályhodné. Pokud bychom měli vybrat to nejlepší, co se bude hrát v pražských divadlech dne 22. prosince, zmínili bychom hru Shirley Valentine, což je představení, které se hraje v Divadle ABC, nebo taky hru Šest žen, která se hraje v Divadle Semafor.

Velice oblíbeným divadelním představením je představení „1000 věcí, co mě serou aneb tvoje bába je komedie“, které se bude hrát v deset hodin ráno v Divadle pod Palmovkou.

Nenechte si ujít ani českou mši vánoční

A jelikož se blíží Štědrý den sedmikilovými kroky, už i 22. prosince si budete moct zajít na českou mši vánoční, která se bude konat v Národním divadle v Praze 1. Bude se jednat už o tradiční českou mši vánoční J. J. Ryby.