Koncerty zahraničních hvězd, které se chystají v O2 Aréně

Tři koncerty zahraničních hvězd, které se chystají v O2 Aréně

Každý rok je až nabitý geniálními koncerty zahraničních hvězd. Nejvíce zahraničních hvězd jezdí právě do Prahy, kde si pronajmou pražskou O2 Arénu a kde odehrají naprosto fenomenální show, která nemá v Česku obdoby. I letošní rok bude naprosto nabitý. O řadě koncertů jste určitě už slyšeli, proto si pojďme připomenout tři nejdůležitější a nejzajímavější koncerty, které letos v Praze vypuknou.

The Kelly Family

Ti, kteří se narodili v devadesátých letech, kteří v této době chodili na diskotéky, si jistě pamatují na doslova legendární skupinu The Kelly Family, která se vyznačovala hlavně svými dlouhými vlasy. Během své hudební dráhy vypustili do světa fenomenální a notoricky známé songy, které zná snad každý. Poté se však po nich na chvilku slehla zem – nyní se však znovu vracejí na hudební dráhu a jedou na evropské tour, při kterém zavítají i do Česka, a to konkrétně 8. března.

Imagine Dragons

Milovníci současné hudby jsou jistě potěšeni z toho, že do Česka znovu zavítá skupina Imagine Dragons, která se dneska řadí k těm nejoblíbenějším kapelám. Vloni k nám zamířila v rámci festivalu Colours of Ostrava a letos k nám zamíří se svým samostatným tour, a to 16. dubna.

Leoš Mareš

Velice očekávaným koncertem (respektive dvěma koncerty) je i koncert Leoše Mareše, našeho nejlépe placeného a nejznámějšího moderátora. Právě on se po roce rozhodl, že opět vyprodá O2 Arénu, což se mu opět povedlo a rovnou dvakrát. Koncerty jsou naplánovány na 24. dubna a na 25. dubna.