Regály usnadňují práci zahrádkářům

Regály usnadňují práci zahrádkářům

Regálové systémy se hodí nejen do skladových prostor, garáží, spižíren a úklidových místností, jejich užitek poznáte také ve své zahradě. Jak si udělat pořádek v zahradních potřebách a zajistit si pohodlný prostor k pěstování celé řady plodin? 

Vše na svém místě

Kovové regály se osvědčují na celé řadě míst. Zatímco v garáži vám pomohou udělat pořádek v dílenských předmětech, na zahradě také skvěle poslouží. Pokud máte větší skleník a často řešíte jakým způsobem si jej zorganizovat, regály jsou výborným pomocníkem. Květináče, hnojiva i osivo tak budete mít stále na svém místě. 

Přesně v úrovni, kterou potřebujete

Některé regály můžete použít k vytřízení všech vašich květináčů. Také jste si přáli mít dostatek místa pro netkané textilie, plachty a pomůcky k sázení? Nyní si vše umístíte na regály a nemusíte se pro jednotlivé prvky sklánět až k zemi. Regály ale poslouží například i pro přezimování rostlin.

Přes zimu na dosah

Máte v plánu nechat přezimovat některé z vašich rostlin? Aby vám nezabíraly veškerý úložný prostor v bytě, umístěte do místnosti kovový regál a na něj rozložte květináče. Budete mít přehled o tom, jak se rostlinám daří, a zálivku si ulehčíte tím, že se nebudete muset zohýbat až k zemi, abyste své květiny opečovávali. 

Sklizňový regál

Regály vám ale v zahradním prostoru poslouží také jako odkládací místo pro vaši sklizeň. Ponechte rajčata „dojít“ na slunci a získejte tak další z plodů podzimní sklizně. Na regálech se v letních měsících mohou sušit bylinky a semínka potřebná pro další sezónu. 

Regály využijete pro celou řadu zahrádkářských aktivit. Konečně si s jejich pomocí uklidíte všechny květináče a budete mít po ruce všechna hnojiva i semena. Regály se ale skvěle hodí také například pro pěstování sukulentů, nebo k přezimování vašich překrásných květin. Jak je využijete vy?