Realitní servis v Praze

Realitní servis v Praze

V poslední době znovu v Praze narůstá nabídka pozemků a také nových zajímavých Developerských projektů, rodinných domů i bytů, kterými developeři pružně reagují na zvýšenou poptávku klientů. Realitní kanceláře neustále rozšiřují své portfolio služeb a nabídky nemovitostí. Prodej je zaměřený na pozemky, určené pro rezidenční výstavbu a na stavbu rodinných domů v nových developerských projektech. Komplexní realitní servis poskytují specialisté s letitou praxí a bohatými znalostmi tohoto rezidenčního trhu v Praze a okolí.

Developerské projekty a bytová výstavba

Bytová výstavba společně s příznivými sazbami hypotečních úvěrů vyvolala zvýšení poptávky, na niž zareagovaly mnohé developerské společnosti a posílily nabídku luxusních nemovitostí. Především se jedná o řadové domy, které jsou z velké části i v energeticky úsporné kategorii. Specifický trh si vyžaduje jiný přístup, než trh s byty. Realitní kanceláře mají ve svých řadách mnoho zkušených odborníků, kteří zajistí svým klientům celkový poradenský, finanční i právní servis. Dokáží najít ideální dům pro rodinné bydlení, vyhovující i náročným požadavkům. Jde také o výhodnou investici do budoucna.

Nízkoenergetické stavby

Široká nabídka rodinných domů a pozemků realitních kanceláří se neustále rozšiřuje o další nové a velmi zajímavě řešené projekty ve velmi oblíbených pražských lokalitách a čtvrtích, které se nejčastěji nacházejí na hranici hlavního města Praha. Jde o exklusivní objekty, které zajistí svým novým majitelům velmi příjemné bydlení i pro ty nejnáročnější klienty. Převážně nízkoenergetické stavby, mají dobrou dopravní dostupnost přímo do centra Prahy a disponují kompletní občanskou vybaveností.