Luxusní byt v Praze

Luxusní byty v Praze

V Praze a jejím okolím je spousta luxusních domů. Je ale možné, že vám nebude stačit ten „obyčejný“ luxus a budete si přát něco víc.

V TOWER PRAGUE

V Tower Prague aspiruje, jako první rezidenční projekt v celé Evropě, na zisk certifikátu LEED PLATINUM, který má nejpřísnější požadavky na vztah k životnímu prostředí, komfortu bydlení a efektivnosti provozu.

Tento dům má třicet pater. Každé z nich je unikátní, ať se jedná o nižší patra s menšími byty nebo studii, či vyšší patra s prostornými rezidencemi. Většina bytů je orientována přes celou šířku domu, aby poskytovaly dostatek slunce a krásné výhledy po celý den a noc.

Celodenně zde můžete využít fitness a wellness centra s bazénem, saunou a dalšími prostory pro volný čas a relaxaci.

Nejluxusnější byty nabízejí dostatek světla pro nájemníky a také hodně prostoru. Patra jsou orientována tak, aby byly pouze dva byty u jednoho výtahu.

Nechcete standard a ani nechcete bydlet moc daleko od veškerého centra dění. Vesnický klid vám nic neříká a raději jste ve víru velkoměsta. Chcete bydlet na místě, které jste přízpusobili svým potřebám. Na místě, kde budete mít pocit, že tohle je to místo, které si zasloužíte.

Na trhu nových bytů v Praze je zájem o dvě kategorie

  • cenově dostupné byty pro mladé rodiny
  • luxusní byty pro náročné

 

Luxusní byt se nestává luxusním jen architekturou, dispozicí a výbavou, ale také polohou. Většinou platí, že čím více v centru byt je, tím luxusnější bude.

Rezidence Korunní

Praha – Vinohrady

Rezidenční projekt ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí.

Budoucí obyvatelé zde najdou dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Naleznete zde nadstandardní bytové jednotky, které splní všechna vaše přání. Součástí nabídky jsou rovněž ateliéry.

Celá rezidence se skládá ze tří částí novostavby – Boulevard, Villa a Industrial.