Strojírenská firma

Jaká společnost vévodí strojírenství?

Na trhu je v dnešní době mnoho společností, které stojí za zmínku. V současné době má největší potenciál převážně strojírenství a kovovýroba, protože právě tyto dva obory jsou označovány za tahouna české ekonomiky. Pokud byste chtěli rozjet byznys právě v těchto oborech, budete se muset poprat s jedničkami na trhu, které mají svou stálou klientelu a s konkurencí se porvou o morku kostí. Například v oboru kovovýroby je jasnou jedničkou společnost STEELTEC CZ, s. r. o. Že jste o této firmě zatím neslyšeli? To se změní! Tím si buďte jisti.

Společnost STEELTEC CZ, s. r. o. působí na trhu už pěknou řadu let. Vše započalo roku 1991, kdy se založila společnost pod jménem GARDENA Třinec, s. r. o. Více jak deset let firma fungovala pod tímto názvem, ale poté se díky nové marketingové studii zjistilo, že jméno by se mělo změnit. A tak se stala společnost společností se jménem, jaké známe dnes.

Významný rok pro firmu byl rok 2007, kdy firma do struktur koncernu zařadila HUSQARNA GROUP.

Firma, která nabízí mnoho

Mezi hlavní služby podniku patří velkosériová strojírenská výroba, konstrukce a výroba lisovacího nářadí. Samozřejmě se zde tvoří různé kovovýrobky, které musí podstoupit mnoho výrobních procesů. Mezi služby tedy patří i lisování, tváření a obrábění kovů.

Důležitým výrobním procesem je lakování, tedy takzvané práškové lakování, které je velice důležité. Během něj dochází k odstranění nečistot a korozí. Dojde k povrchové úpravě na hliníkových i ocelových trubkách, plechách, konstrukcích či jiných podobných materiálech.

Součástí služeb je i montáž

Jen málokterá společnost výrobky nejen vyrobí, ale i doveze či složí. Není se čemu divit, že tato společnost má mnoho stálých klientů. Právě ona se řadí k těm firmám, které mají mezi službami i montáž či kompletaci zboží.

Mimo to se k službám řadí i vývoj, výroba či automatizace procesů.