Národní divadlo představení

Jaká představení si pro nás připravilo Národní divadlo?

V té krásné Praze se stále něco děje, málokdo se zde nudí. Neustále se zde konají různé výstavy, ale i zajímavé hudební koncerty, kterých rozhodně musíte být součástí. Kromě toho se zde dočkáte i zajímavých jiných společenských akcí, k nimž se řadí skvělé plesy či podobně. Pokud se přece jenom najde den, během kterého byste si nic líbivého v programu nenašli, můžete si zajít na ty známé i neznámé pražské památky, které se podílely na naší historii. Ovšem s takovým programem, který je nyní v Národním divadle, se na památky nedostanete.

Národní divadlo v Praze je skutečně velice oblíbené. Jezdí sem hlavně studenti ze středních škol, kteří zde zhlédnou nějaké z představení jejich maturitní četby. Národní divadlo je však lákavé nejen pro studenty, ale i pro pracující lidi nebo dokonce pro cizince.

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, měli byste mít na paměti, že je třeba si lístky do Národního divadla koupit zavčasu. Zde jsou lístky totiž dlouho dopředu vyprodané.

Pojďme si říct, co nás aktuálně v pražském Národním divadle čeká, abychom věděli, na co si už nyní můžeme koupit lístky. Nebudeme si zmiňovat vánoční představení, protože ne každý chodí během vánočních svátků za kulturou. Prozradíme si program divadla po vánočních svátcích.

Co se bude hrát 27. prosince?

Národní divadlo Praha 27. prosince uvede krásnou činohru nazvanou „V rytmu swingu buší srdce mé“. Tato činohra se bude hrát nejen ve dvě hodiny odpoledne, ale taky i v sedm hodin večer. Pro milovníky díla Malý princ máme taky jedno oznámení – na Nové scéně se bude Malý princ 27. prosince hrát, a to v pět hodin odpoledne.

Co se bude hrát 28. prosince?

Den na to, tedy 28. prosince, se ještě v pražském Národním divadle poneseme v duchu kouzelných Vánoc. Můžeme se těšit na baletní představení „Louskáček – vánoční příběh“, které se bude konat jak o půl čtvrté odpoledne, tak i v sedm hodin večer.