Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zahájila výstavbu apartmánů Green Mladá Boleslav

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zahájila výstavbu apartmánů Green Mladá Boleslav

Apartmány Green Mladá Boleslav se nacházejí v blízkosti oblíbeného golfového hřiště v klidné části Michalovice. Projekt novým majitelům nabídne stovku apartmánů ve standardu bytu – malometrážních 1+kk a 2+kk až po větší byty pro rodiny s dětmi nebo luxusní apartmány. Prodejní ceny bytů se budou pohybovat již od 3 480 750 Kč. Samotný konec výstavby je aktuálně predikován na 1. pololetí roku 2024. Investorem a současně developerem je Rusňákova společnost DRFG a zhotovitelem bude DMG Stav. Samotný prodej má na starosti společnost Portal Jungle, která provozuje server Home Portal.

Atraktivní projekt v centru Mladé Boleslavi

Nový bytový komplex Green Mladá Boleslav pod taktovkou Rusňákovy investiční skupiny DRFG, která se zabývá investičními fondy a dluhopisy, zaujme hlavně aktivní sportovce či rodiny s dětmi. Obzvlášť na své si zde přijdou díky 18 jamkovému hřišti Sand Martin´s Holes golfoví fajnšmekři. Hlavní dominantou projektu je pak okrasná zahrada s vodními prvky a místy pro grilování a odpočinek o celkové rozloze 2 000 m².

Každý apartmán bude mít lodžii, terasu nebo předzahrádku. Stěny ze skla zajistí krásné výhledy do okolní krajiny. V projektu je dále zahrnuta také nabídka nadstandardních garáží, každá o velikosti zhruba 20 m². Díky tomu bude možné do garáže umístit nejen automobil. Součástí každé garáže bude stanice pro dobíjení elektromobilů. V nejnižším nadzemním patře jsou v projektu zakomponovány tři komerční prostory, ze kterých by se mohly stát malé obchůdky nebo například zdravotnické zařízení. 

Aktuálně má Rusňákova DRFG podíl na těchto developerských projektech

  • Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech
  • vícefunkční areál Complex City Olomouc
  • projekt energeticky úsporných rodinných domů u golfového hřiště v Kunětické hoře
  • investiční partnerství v projektu Rezidence Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem ve spolupráci se společností DOMOPLAN