Golfoví mistři opět navštíví Prahu

Golfoví mistři opět navštíví Prahu!

V Praze se už po dlouhá léta pořádá řada akcí. Jelikož je Praha jedno z nejkrásnějších měst Evropy, není se čemu divit, když se právě sem sjíždí nejrůznější sportovci, aby zde odehráli nejprestižnější soutěže světa. Jednou z těchto soutěží je také velice oblíbený D+D Real Czech Masters, který se opět bude letos konat v krásné, české Praze.

Tento golfový turnaj jednoznačně znají malí i velcí bez ohledu na to, jestli jsou to nebo nejsou to fanoušci golfu či nikoliv. Přijíždí sem totiž profesionální golfisté z celého světa, mezi něž se řadí například i Martin Kaymar, který už před třemi lety vyhrál například US Open nebo před sedmi lety i PGA Championship. Samozřejmě má ještě několik dalších es v rukávu, mezi něž se řadí i třikrát vyhraný týmový Ryder Cup. Dokonce byl i golfovou světovou jedničkou, a to v roce 2011.

Kde se bude D+D Real Czech Masters konat letos?

Tento skvělý golfový turnaj, který bude i letos plný profesionálů, se bude konat od konce srpna, tedy od jednatřicátého srpna, do třetího září. Jednotlivé turnaje se budou odehrávat na hřišti Albatross u Prahy. Tento golfový turnaj se zde uskuteční už po čtvrté a tak se nemůžeme divit tomu, že konkrétně tato soutěž má veškerou podporu hlavního města Prahy.

A přijedou i další hvězdy?

Samozřejmě nepřijede jenom jedna hvězda v podobě Martina Kaymera, ale setkat se můžete s hromadou dalších jiných hvězd. Mimo tuto bývalou světovou jedničku k nám do krásné České republiky přijede i další bývala, světová jednička v golfu, a to Lee Westwood. Jedná se o vítěze dvaačtyřiceti turnajů. Ovšem dorazí taky i Američan John Daly a poprvé budeme vítat i startéra Darrena Clarka.

Mimo zahraniční hvězdy se na turnaji octne mimo jiné i minimálně deset Čechů, kdy jednoho z nich nominuje Česká golfová federace. Samozřejmě jedním z nejúspěšnějších je Filip Mrůzek, který se tohoto turnaje touží zúčastnit už od útlého dětství.