Běháme pro děti 3. září

Běháme pro děti 3. září!

Do Prahy se většinou jezdí hlavně za pracovními příležitostmi, ale také se sem jezdí i za zábavou nebo taky za studentským životem, pakliže pojedete aktuálně do Prahy, pak asi pojedete na akce, které se zde budou v blízké době konat. Praha jakožto hlavní město České republiky má na svých bedrech poměrně zátěž a zodpovědnost, protože musí neustále něco plánovat, ať jsou zdejší lidé i návštěvníci tohoto krásného velkého města spokojeni.

Není se tedy čemu divit, když se aktuálně setkáváme s řadou akcí, na které se můžeme těšit. Nejvíce se lidé těší na ty sportovní události, které jsou v Praze pojaty vždycky ve velkém. Většina takových sportovních akcí má i charitativní nádech, což je jenom dobře, protože pokud má sportování nějaký další dobrý dopad na jiné lidi, pak je to skvělé.

Jednou takovou charitativní akcí bude také i akce nazvaná „Běháme pro děti“. Na tuto událost už nyní můžete všude najít řadu billboardů a podobných reklam, protože toto bude akce století – a hlavně je pro dobrou věc.

Kdy a kde se koná?

Co se týče těch organizačních informací – běhat se bude konkrétně 3. září, a to od jedné hodny odpoledne. Vstupné je zde zhruba 150,- a startuje se z Výstaviště Holešovice v Praze 7. Pokračovat se s během bude do krásného parku Stromovka.

O bohatý program nebude nouze!

Samozřejmě se nemusíte těšit jenom na běh, ale také se můžete těšit i na bohatý program pro děti. Pro děti jsou připravena nejrůznější sportovní stanoviště, dále také soutěže, běžecké okruhy, které jsou rozděleny od 100 metrů do pěti kilometrů. Také se rodiny s dětmi mohou těšit i na kouzelníka, na nejrůznější hudební vystoupení, o které se postará Johny Machetta a také Anička Slováčková. Připraven bude i skákací hrad a samozřejmě se děti mohou pobavit i při kreslení na obličej či jinou další zábavou.

Moderovat celé toto krásné dětské odpoledne budou Míra a Zorka Hejdovi, kteří jsou jakýmisi ikonami či patrony celé této velké akce pro děti.