Velké bundy jsou hit

Velké bundy se staly hitem. S čím je však kombinovat?

Móda v nedávné době přinesla na pulty obchodů s oblečením unikátní kousek – velké bundy. Samozřejmě bund je neustále všude hodně, a to během celého roku, ale ještě nikdy se snad nestalo, že by se nosily bundy o dvě či tři čísla větší, než jakou máme skutečnou velikost. Boubelky se z tohoto kousku radují, protože mohou zamaskovat nedokonalosti na svém těle. Hubené ženy se radují taky, protože mohou zamaskovat svou vyhublou postavu, kterou jim většinou všichni kritizují. Otázkou ale je, s čím bundy kombinovat, s čím je nosit, protože nemůžeme vypadat jako jedna velká koule. Jen bunda musí být to, co je na nás velké.

Velké věci se staly v současné době skutečně oblíbené. Začaly se nosit o dvě čísla větší svetry, začaly se nosit o dvě čísla větší mikiny. Bylo jen otázkou času, kdy dojde i na bundy. Jenže bundy nemůžete kombinovat s lecčím. Nemůžete působit příliš kulatě a prostorně, musíte působit stylově a vkusně. Proto vám poradíme, s čím větší bundy nosit.

Dejte přednost úzkým kalhotám

Bohužel se nyní boubelky nebudou radovat. Pokud si totiž vezmete velkou, prostornou bundu, je nutné si k nim vzít úzké kalhoty. Mohou to být úzké džíny, které jsou vysoké až do pasu, mohou to být nyní velice oblíbené kožené kalhoty. Červenou nemají ani semišové kalhoty, které se nyní staly velice oblíbené (máme na mysli kalhoty z umělých vláken, ne z pravého semiše).

Nedoporučujeme nosit k velkým bundám plandající kalhoty či společenské kalhoty, které jsou volné. Upnuté mají opět zelenou.

A co boty?

K velkým, prostorným bundám se nehodí elegantní obuv, jako jsou lodičky nebo baleríny. Hodí se k ní zejména chelsea botky či jiné kotníkové boty. Skvělé jsou boty s řemínky či takzvané gladiátorky nebo oblíbené farmářky.

Co se týče kabelek, nehodí se batohy či tašky do rukou. Spíše dejte přednost crossbody kabelkám.