Ekologická likvidace automobilů

Kde ekologicky zlikvidovat nepojízdný automobil?

V dnešní době nemít automobil – to je velká nevýhoda. Pokud nemáte svůj vlastní vůz, musíte se spoléhat na městskou hromadnou dopravu, tudíž jste poměrně časově omezováni. Automobily jsou nutností hlavně tehdy, pokud do práce dojíždíte i několik desítek kilometrů. V tomto případě je to dokonce levnější záležitost, než neustálé ježdění městskou hromadnou dopravou. Samozřejmě takový majitel automobilu má i celou řadu povinností. Například tehdy, kdy se auto stane nepojízdným, je třeba ho zlikvidovat a tím ho vymazat z evidence motorových vozidel.

Ekologická likvidace je naprosto běžná součást života každého automobilu. Pokud auto doslouží (což se samozřejmě dříve nebo později stane, protože je to věc, která se opotřebovává), je třeba, aby ho majitel vozu zlikvidoval.

S takovou likvidací by vám mohli pomoct odborníci.

Na koho se v případě likvidace vozu obrátit?

Ekologickou likvidací automobilů se zabývají například v Ostravě. Tuto službu mohou využít nejen obyvatelé tohoto krásného města, ale i ti, kteří tudy jenom projedou. Zdejší zaměstnanci vám auto ekologicky zlikvidují. O likvidaci dostanete patřičné informace a potřebné papíry, které je nutno odevzdat na příslušném úřadě, kde bylo auto registrováno a kde vám ho následně vyřadí z evidence motorových vozidel.

Máte doma už vyřazený vrak? Víme co s tím

V Ostravě kromě ekologické likvidace vozidel vykupují i autovraky. Pokud tedy máte doma už vyřazený automobil a jen vám „straší na zahradě“, v Ostravě vás ho zbaví natotata!

Jen pro zajímavost – kromě výkupu autovraků a kromě likvidace automobilů se na firmu můžete obrátit i s žádostí o koupi plachtové či montované skladové haly.  Dodavatelem je společnost montcom.cz. Pomůžou vám taky s výběrem pneumatik či s podobnými službami (více informací na www.ostrava-pneuservis.cz)