Strojírenství v ČR

Strojírenství se v České republice daří

I když se většina oborů potýká se zaměstnaneckou krizí, je třeba zmínit, že velké většině z nich se i přes tento problém poměrně daří. Příkladem je například strojírenství, kterému se daří v celé ČR, hlavně v Moravskoslezském kraji. I zde se firmy potýkají s nedostatkem pracovníků, přesto dokážou fungovat a neustále se rozvíjet, což naší ekonomice jenom prospěje. O skvělou úroveň strojírenství v Moravskoslezském kraji se zasluhuje i společnost MSC MetPro, a. s., která dodává hutní materiál a tvarové výpalky nejen do České republiky, ale i do zahraničí.

Strojírenství je známé jako tahoun české ekonomiky. Vývoz je vyšší než dovoz, obor může jít příkladem jiným oborům. V současné době je jedničkou v oboru strojírenství právě zmiňovaná společnost, o které ne každý mohl slyšet. Jestliže jste o firmě, která je nejen prestižním dodavatelem tvarových výpalků, ale i obecně hutního materiálu, neslyšeli, nyní se s ní seznámíme.

O společnosti MSC MetPro, a. s.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou výrobu. Specializuje se na zpracovávání hutního materiálu a tvarových výpalků. Pracuje takřka s každým hutním materiálem (například s ocelí, nerezem, hliníkem či s kotlovými plechy) a svým zákazníkům nabízí kvalitní práci, která bude odvedena s maximální přesností.

Zakázky je firma ochotna zpracovat za velice nízké ceny a v krátkých časových intervalech.

Jaké jsou služby společnosti?

Firma si zakládá na široké nabídce služeb. Řadí se k nim pálení materiálu (pálí se zde laserem, plasmou či kyslíkem), dále taky tryskání materiálu, při kterém dochází k odstranění všech nečistot a korozí před další povrchovou úpravou, další službou je ohraňování materiálu pomocí ohraňovacích lisů, rovnání materiálu, kdy se odstraní jakékoliv nerovnosti a deformace plechu či jiného hutního materiálu, a zapomenou nesmíme ani na vrtání, řezání a konečnou dopravu výrobků k samotnému zákazníkovi.