Jak se zbavit tuku

Nejste spokojená se svým tělem? Dieta vám nepomáhá? Víme, co s tím.

Pokud vás trápí vaše tělesné proporce, jako je větší bříško, zadek nebo stehna, možná vám cvičení ani dieta dostatečně nepomáhá. V žádném případě ale ve svém boji nepolevujte, spíše přidejte něco navrch. Kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting na klinice Mediestetik vám pomůže zbavit se lokálně nahromaděného tuku. Ošetření Zeltiq CoolSculpting je jediná originální, patentovaná a vědecky testovaná metoda kryolipolýzy. Je neinvazivní, bezbolestná a skutečně účinná.

Kryolipolýzu CoolSculpting® vynalezli vědci z Harvardské univerzity a je certifikována Federálním úřadem pro kontrolu léčiv v USA. Je držitelem evropského certifikátu CE. Ambulantní metodou za pomoci cíleného mražení tukových buněk, lze po hodinovém ošetření bez nutnosti rekonvalescence ulevit vašim potížím. Kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting® je vhodné pro všechny tělesné partie, tedy bříško, boky, hýždě i vnitřní a vnější stranu stehen. Jediným omezením je fakt, že oblast musí být vhodná k vakuovému nasátí, tedy přiložení hlavice přístroje CoolSmooth® rozměrově.

Efekt ošetření

Ošetření je zaměřeno pouze na tuk a nepostihuje žádné jiné tkáně, orgány či nervy. Jste totiž během ošetření chráněni speciální gelovou membránou a také chytrým nastavením přístroje Zeltiq CoolSculpting® jak před omrzlinami, tak i před jakýmkoliv jiným ohrožením. Viditelný efekt je bezprostředně po ošetření a v dalších týdnech a měsících se rozvíjí do plného efektu, který se dostavuje po 3 měsících.

Ošetření je specificky vyvinuto a testováno, proto tělu nezpůsobuje větší zátěž. Tukové buňky jsou při ošetření odstraněny navždy. Většina pacientů je spokojena už po prvním ošetření a proceduru není třeba opakovat.

Možná rizika

Kryolipolýza je velice populární ošetření. Proto se objevilo v posledních letech na trhu opravdu velké množství alternativ tohoto přístroje s názvem Zeltiq CoolSculpting®. Při podstupování ošetření na necertifikovaných přístrojích je třeba mít na paměti, že ve většině případů nejsou testovány ani schváleny příslušnými úřady. Také jejich efektivita a bezpečnost je diskutabilní. Pečlivě si proto vždy prověřte zařízení, kde ošetření podstupujete.

Svěřte se vždy do rukou lékaře nakládajícího s autentickým přístrojem, který do České republiky jako první přinesla právě klinika Mediestetik. Obecně platí fakt, že pokud to není CoolSculpting®, nejede o platnou kryolipolýzu. Chtějte za své peníze prvotřídní péči i výsledek.