Kam umístit magnetické a popisovací plochy ve vaší firmě

Kam umístit magnetické a popisovací plochy ve vaší firmě

Správná organizace a komunikace je ve firmě klíčová. Magnetické a popisovací plochy dokáží významně přispět k lepší informovanosti a vnitřnímu řádu ve společnosti. Kde se nejvíce hodí?

Informace nad zlato

Zejména během pandemických měsíců se dobře ukázalo, jak mají firmy nastavené nakládání s informacemi. O novinkách zaváděných vládou bylo nutno obeznámit celý panel zaměstnanců, a to poměrně často. Změny bylo nutné reflektovat co nejrychleji. Často přitom pomáhaly informační systémy. Po příchodu do zaměstnání také výborně fungovaly výstavní systémy. Dělicí stěna v podobě magnetické a popisovací stěny se stala významným plusem pro všechny ve firmě. 

Okamžité sdělení, o kterém všichni vědí

Mnohdy bylo potřeba zaměstnancům odesílat e-maily s aktuálním děním. Ne všichni ale mají potřebnou techniku. Když je ve firmě magnetická a popisovací stěna, máte dostatek prostoru k okamžitým sdělením.

Šatna jako každodenní zdroj informací

Každý se po příchodu do firmy staví v šatně. Tento prostor je typický pro pozvolný nástup do zaměstnání. právě zde se magnetické a popisovací stěny umisťují nejčastěji. Jedná se o místo, kde se každý může informovat o aktuálním dění.

Kancelář pro rychlé informativní brífinky

Potřebujete se rychle sejít a prezentovat své další úvahy a návrhy? V kanceláři si nechejte prostor pro magnetickou a popisovací stěnu. Ne vždy máme čas chystat květnatou prezentaci. Pro rychlá sdělení je proto mnohem pohodlnější volit tuto klasickou cestu. Magnety uchytnete vytištěné dokumenty, se kterými budete pracovat. Zbytek tabule vám slouží k psaní. 

Každé oddělení ve firmě je zatíženo nutností spolupracovat efektivně. To se často nedaří a je potřeba změnit komunikační kanály. I když se toho mnoho děje online, stále potřebujeme základ tvořit osobně. Zde mají magnetické a popisovací panelové systémy velkou možnost využití.