Výhody nebankovní půjčky

V jaké situaci volit nebankovní půjčku?

Půjčky jsou dnes něco, za co se člověk nemusí stydět. Ještě donedávna to tak bylo. Lidé se za své půjčky styděli, proto je nevyužívali. Možná to tak mělo zůstat. Lidé si totiž v dnešní době půjčují skutečně na cokoliv, a to není dobře. Půjčují si i na to, na co si mohou běžně našetřit, jenže oni to chtějí hned, proto nešetří, netvoří finanční rezervu a později se dostávají do finanční tísně. Samozřejmě existují i ti, kteří si potřebují půjčit například na náhlou opravu domu či auta, kterou nikdo nemohl předpokládat. Jestliže si spočítáte, že potřebujete „jen“ několik desítek tisíc korun, obraťte se ne na banku, ale na nebankovní instituci, která půjčuje takzvané nebankovní půjčky.

Jak jsme zmínili, nebankovní instituce půjčují jen několik desítek tisíc korun, nepůjčují závratné, takřka nesplatitelné sumy peněz, které vás budou držet v zadluženosti několik desítek let. Pokud potřebujete půjčit několik desítek tisíc korun, obraťte se například na Rerum Finance, s.r.o., což je společnost nabízející půjčky do dvaceti tisíc korun. Tato společnost má však celou řadu výhod, s nimiž se nyní seznámíme.

První půjčka je zdarma

Je skvělé, že společnost nabízí první půjčku zdarma. Mnoho lidí se sice hrne do půjček, ale už si neuvědomují to, že za každou půjčku se platí. Platí se většinou za zprostředkování půjčky, což může dát i několik stovek korun, a to už není zrovna výhodné. Rerum tedy nabízí první půjčku zdarma, což ocení každý, kdo si půjčuje jen výjimečně.

Nastavíte si své měsíční splátky

Jaké jsou možnosti splácení půjčky? Jelikož si můžete sjednat půjčku z pohodlí domova, můžete si i nastavit výši splátek. Samozřejmě vám bude doporučena částka, která je pro vás nejvýhodnější, ale můžete si sami navrhnout, kolik budete měsíc co měsíc splácet. Nikdo nechce, abyste během splátek zbankrotovali. Pořádně si spočítejte, kolik můžete splácet.