Živé kaše

Když čas je největší nepřítel, zkuste to s živým kašemi

Každý člověk zná to každodenní ranní nestíhání. Jednou se zaspí a celý den se táhne v nepříjemném duchu. Pokud je i vaším nepřítelem vstávání či pokud je vaším nepřítelem konkrétně čas, je třeba na to jít chytře. Boj s časem sice ještě nikdo nevyhrál, ale to neznamená, že nad tím nemůžete někdy vyzrát. Například s každodenním stravováním. Zkuste to každý den trochu jinak a rychleji, nemusíte každý den navštěvovat jídelny nebo stát dlouhé řady v pekárně, než se na vás dostane řada. Čas v těchto chvílích můžete ušetřit, pokud to zkusíte s živými kašemi.

Stravování je nedílná součást našich dnů, bohužel jen málokdo má na stravování čas. Pokud patříte k lidem, kteří se dnes a denně potýkají s nestíháním a trápí vás, že pravidelně nejíte, máme pro vás zaručený fígl. Stačí, když to zkusíte s raw kašemi neboli s živými kašemi, které jsou v současné době hitem zdravého stravování.

Proč jsou živé kaše skvělé?

Pokud se každý den potýkáte s nestíháním a nestíháte ani snídat, obědvat, natož večeřet, živé kaše ve svém jídelníčku oceníte. Jedná se o raw kaše, tedy o kaše, které neprošly tepelným zpracováním, tudíž se z nich nevytratily tělu prospěšné látky. Živiny se v kaších nachází ve své živé podobě, proto se jim přezdívá živé kaše.

Jejich půvab se však neskrývá jen v množství minerálních látek a vitaminů, které obsahují, ale zejména v jejich rychlé a snadné přípravě. Lze je připravit kdykoli a kdekoli, stačí je jen zalít vodou. A díky naklíčeným semenům, jež se v raw kaších skrývají, a také díky obsaženým superpotravinám dokonale nahradí jakékoli jídlo dne.

Kde živé kaše zakoupím?

Otázkou však také je, kde živé kaše zakoupíte. Dnes se na trhu nachází celá řada prodejců, kteří se předhání v tom, kdo je lepší a kdo nabízí kvalitnější produkty. V tomto případě ty nejatraktivnější a nejkvalitnější produkty naleznete v e-shopu Vitagrass, kde je nabízena nejen celá řada živých kaší, ale také fantastické detoxikační nápoje či samotná naklíčená semena, která pomáhají správně nastartovat organismus.