Výběr podprsenky

Jak si správně vybrat podprsenku

Ženy jsou nákupními maniaky – to ví asi každý. Každá žena miluje nakupování, miluje, když může celou svou výplatu utratit v pár obchodních domech. Pokud i vy patříte k těmto nákupním maniačkám, určitě nechodíte jenom na svetry nebo džíny či boty, ale jednou za čas si dopřejete taky hezké nové spodní prádlo. Bez toho byste denně neudělali ani krok, proto je třeba ho mít dostatek. Kalhotky se vybírají snáze – dle pohodlnosti a vzhledu – ale jak se vlastně vybírá taková podprsenka?

Ženy většinou sáhnou po první, kterou vidí. Jenže to je ten největší problém. Pokud se vybírá podprsenka jenom podle vzhledu, bohužel s ní dříve nebo později budete nespokojení, a to buď s kvalitou, nebo se střihem podprsenky.

Při vybírání podprsenky dbejte na tyto věci:

• Na materiál

Vždy dbejte na materiál. Krajky jsou sice krásná věc, ale často je to právě to, co strašně kouše. Když už byste si měli koupit krajkovou podprsenku, ať jsou krajky podložené nějakou příjemnou látkou, nějakým příjemným materiálem, který se pod krajkou úplně ztratí. Jenom tak budete ujištěni, že vás nebudde poprsenka škrábat nebo kousat.

• Na pohodlný střih

Dneska existuje už mnoho střihů podprsenek – málokterá žena si vybere rychlostí blesku, pokud nemá své favority. K těm nejoblíbenějším střihům patří ty bez kostic, takřka jenom na gumu. Oblíbené jsou hlavně proto, že jsou nejpohodlnější. Kostice nejsou zrovna pohodlné, otlačují se, často nám vadí při chůzi nebo při jiné aktivitě.

Pokud i vám vadí kosticové podprsenky, měli byste sáhnout po nyní velice oblíbených braletkách či po sportovních podprsenkách, které nikde netáhnou a jsou skutečně velice pohodlné. Braletky mají dneska mnoho zajímavých střihů, které si zamiluje skutečně každá žena. Navíc dneska jsou velice „in“, hlavně když nepatrně čouhají z trička nebo z halenky ven.