Kde požádat ženu o ruku?

Kde požádat ženu o ruku?

Když muž potká tu pravou, rozhodne se ji požádat o ruku, aby společně sdíleli už každý den svého života. Pánové chtějí požádat ženu na tom nejkrásnějším místě, které si umí žena představit, nabízí se však otázka, kde tedy ženu požádat? Přece jen v současné době je tolik míst, která se hodí k tomu, aby na nich muž požádal svou vyvolenou o ruku. Nemusíte jezdit do zahraničí, prozradíme vám, jaká místa i v České republice mají jakési kouzlo. 

Nejčastěji se jezdí do zahraničí, kde se žádá žena o ruku. Pravdou však je, že někdo nemá dostatek financí na to, aby vzal ženu do Paříže nebo do jiné romantické destinace. Navíc při koupi letenky ženě dojde, co chcete během dovolené či prodlouženého víkendu udělat. Raději tedy dejte na nás a požádejte ženu o ruku na některém z našich míst. 

Vyhlídky jsou romantické

Pokud jste milovníky turistiky, zajděte si někam na krásnou vyhlídku. Co třeba požádat ženu na Stezce korunami stromů? Nebo vás spíše láká žádost o ruku někde na krásné pražské vyhlídce? Každá vyhlídka je dostatečně romantická, pokud na ni zajdete třeba při zapadajícím sluníčku nebo naopak si přivstanete a půjdete na vyhlídku sluníčko přivítat. 

Žádost u romantické večeře

Žádost o ruku u jídla – to je stará známá klasika, ze které však kouzlo nevyprchá. Pokud smíme doporučit restauraci, která je pro žádost o ruku jako dělaná, doporučujeme restauraci Corso, která se nedávno nově otevřela ve městě Řevnice za Prahou. Jedná se o luxusní restauraci evropské kuchyně se zaměřením na italské speciality. Zdejším šéfkuchařem je zde Daniel Holan, který sbíral zkušenosti nejen v zahraničí, ale také ve známých a proslulých pražských podnicích, jako je třeba SOHO nebo Krystal Bistro. 

Vaše místo

Mnohé páry však mají nějaké společné místo, kde jim je dobře a kde rádi chodí. Obvykle to bývá místo jejich seznámení nebo třeba místo prvního rande. Takové místo je taktéž skvělou volbou, kde ženu požádat o ruku.